Digimarkkinoinnin huipputyökalut!

Moikka, olen Anja, Bisneskoulun perustaja ja verkkokurssien kouluttaja. Vaikka en ole missään määrin tekninen ihminen, teen silti kaikki digimarkkinoinnin toimenpiteet täysin itse. Rakennan verkkosivuja, teen sähköpostikampanjoita, graafista suunnittelua ja kuvien käsittelyä.

En ole graafinen suunnittelija enkä koodari, mutta koska nykyään työkaluja on NIIN HELPPO KÄYTTÄÄ, kuka tahansa pystyy ottamaan digimarkkinointinsa haltuun. Olen itse elävä todiste siitä, miten helppoa verkkotyökalujen käyttäminen nykyään on. Haluatko tietää, mitä työkaluja käytän päivittäin?

Nyt voit tilata TOP 5 listani ilmaisista verkkotyökaluista, joita voit käyttää brändisi rakentamisessa. Joukossa on niin sisältömarkkinointiin kuin graafisen suunnittelun, kuvankäsittelyn, sosiaalisen median työkaluja, joilla helpotat elämääsi. Ilmaisia työkaluja, joilla itse olen muokannut digitaalisten tuotteiden ulkonäköä, esitysmateriaaleja, sosiaalisen median julkaisuja, kotisivujen kuvia ja blogissani olevaa ja jopa kurssivideoiden grafiikkaa.

Jatkossa saat minulta lisää hyödyllistä, kullanarvoista tietoa siitä, miten yrittäjänä voit kehittää digimarkkinointiasi. Kannattaa tulla mukaan! Jos silti jossain vaiheessa et enää halua minulta postia, poiskirjautuminen on todella helppoa.

Saat TOP 5 listani suoraan sähköpostitse, kun klikkaat keltaista tilauspainiketta, täytät etunimesi ja sähköpostiosoitteesi ja tilaat. Laitan sinulle saman tien listani tulemaan!
 

ILMAISET TYÖKALUT

Verkossa on käytettävissä to-del-la paljon erilaisia työkaluja. Mitkä niistä ovat parhaita? Tässä oma listani työkaluista, joiden käyttö on todella helppoa ja jotka ovat todella monipuolisia! Näiden avulla saat laadukasta sisältöä sivustollesi ja someen sekä otat haltuun brändisi, kun saat helposti ja nopeasti laatusisältöäsi jakoon.